Ta oferta pracy jest nieaktualna od 457 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hornik Sp. z o.o.

    Hornik Sp. z o.o. – Dystrybutor sprzętu laboratoryjnego i analitycznego z siedzibą w Poznaniu istniejący od ponad 25 lat.

    Współpracujemy z firmami z różnych branż przemysłu, instytucjami naukowymi.

    W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: 0202

    OPIS STANOWISKA:

    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • kompleksowe przygotowywanie ofert
    • bieżąca współpraca z Doradcami Technicznymi
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji
    • telefoniczne nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kluczowymi klientami
    • czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy
    • praca w biurze handlowym w Poznaniu

    WYMAGANIA:

    • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne (chemia, ochrona środowiska, biotechnologia)
    • mile widziana znajomość branży laboratoryjnej
    • samodzielność w planowaniu i wykonywaniu pracy
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • rzetelność, kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

    OFERUJEMY:

    • interesującą,  stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hornik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hornik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu  przy ul. Rubież 46 E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.