Ta oferta pracy jest nieaktualna od 624 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.

    Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na rynku od 1989 roku.

    Aktualnie do naszego działu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: SST/ PN

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa bieżąca Klientów instytucjonalnych
    • Prowadzenie rozmów handlowych, prezentacji, negocjacji, doradztwo produktowe
    • Utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z obecnymi klientami
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Raportowanie bieżących działań i prowadzenie bazy danych klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie handlowe w segmencie B2B
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientem
    • Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
    • Mile widziane prawo jazdy kategorii B i znajomość jęz. angielskiego.
    • Biegła znajomość pakietu Office
    • Wykształcenie minimum średnie

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku monitoringu zamówień publicznych
    • Szkolenie wprowadzające i doskonalące z zakresu oferowanych produktów
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)
    • dostęp do profesjonalnych narzędzi
    • Miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • Pakiet socjalny (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji w Grupie Marketingowej TAI i, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.