Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży IT. Tworzymy i wdrażamy
    oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi przedsiębiorstwa. Obecnie
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • utrzymywanie i wzmacnianie relacji z bieżącymi klientami Suncode,
    • identyfikowanie bieżących i kreowanie przyszłych potrzeb istniejących klientów,
    • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów,
    • identyfikowanie bieżących i kreowanie przyszłych potrzeb Partnerów Biznesowych,
    • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów poprzez Partnerów biznesowych,
    • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
    • aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy oraz wsparcie procesów sprzedaży,
    • przygotowanie ofert, prezentacji,
    • negocjowanie warunków umów,
    • udział we wdrożeniach systemów informatycznych,
    • podejmowanie działań zapewniających wysoką jakość obsługi klientów,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania:

    Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
    • wiedzy z zakresu procesów biznesowych i struktur organizacyjnych,
    • poprawnego posługiwania się językiem polskim,
    • wysokiego poziomu kultury osobistej,
    • znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny zarządzania i informatyki,
    • wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu,
    • zaangażowania w powierzone zadania,
    • samodzielności,
    • gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,
    • entuzjazmu,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    Na tym stanowisku oferujemy:

    • wynagrodzenie uzależnione od wyników,
    • atrakcyjne warunki pracy (forma zatrudnienia do uzgodnienia),
    • szkolenia z zakresu oferowanych produktów,
    • praca w pełnym wymiarze godzin - możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • pracę w młodym i zmotywowanym zespole,
    • udział w rozwoju firmy wdrażającej nowatorskie rozwiązania technologiczne w swojej branży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z aktualną fotografią,
    za pomocą przycisku Aplikuj lub Suncode, ul. Jana Matejki 1/2, 60-766, Poznań.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).
    bottom