Specjalista ds. Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-08-10
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-09-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    redNet24 Agencja Nieruchomości zajmuje się obsługą deweloperów w zakresie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich na wyłączność.

    W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    Biuro sprzedaży dewelopera
    Miejsce pracy: Poznań

    WYMAGANIA:

    • Znajomość rynku nieruchomości mieszkaniowych,
    • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym,
    • Dążenie do osiągania celów,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Samodzielność.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Profesjonalna obsługa klientów,
    • Sprzedaż mieszkań i obsługa posprzedażowa,
    • Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów,
    • Budowanie relacji z klientami, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji.

    OFERUJEMY:

    • Stałą podstawę wynagrodzenia,
    • Umowę o pracę,
    • Prowizje od dokonanych transakcji,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole,
    • Szkolenia.

    GWARANTUJEMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy redNet24 Sp. Z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Flisa 4 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych do przyszłych rekrutacji w okresie do 6 miesięcy od momentu złożenia tej aplikacji. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do firm: redNet Property Group, rednet 24, redNet Dom, Integrum Management, tabelaofert.pl, w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska.Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.