Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Koziegłowy (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach, rur i profili.

    Wykonujemy:

    • cięcie laserem blach, rur i profili
    • gięcie CNC
    • malowanie proszkowe
    • wykrawanie
    • spawanie, zgrzewanie
    Zapewniamy naszym Klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

    Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania Klientów.
    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański)

    WYMAGANIA:

    • Min. roczne doświadczenie w kontaktach z klientami lub w obsłudze Klienta,
    • Znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji handlowych,
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
    • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długofalowych relacji,
    • Biegła znajomość języka niemieckiego,
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność,
    • Samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Mile widziane doświadczenie pracy w call center,
    • Mile widziane wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane kierunki techniczne,
    • Mile widziane umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    OPIS STANOWISKA:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i budowanie swojej bazy,
    • Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem technologicznym i innymi działami w naszej firmie,
    • Bieżącą i bezpośrednią obsługę Klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania),
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych z kluczowymi już Klientami i budowanie trwałych relacji biznesowych,
    • Obsługa przychodzących zapytań od Klientów w języku niemieckim (e-mail, rozmowa),
    • Udział w negocjacjach handlowych,
    • Planowanie i realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • Raportowanie wyników podejmowanych działań sprzedażowych,
    • Współtworzenie strategii i polityki sprzedaży usług wielkogabarytowych (cięcia laserowego, gięcia, malowania proszkowego, spawania),
    • Zdobywanie informacji o obsługiwanym rynku oraz identyfikacja potencjalnych grup odbiorców,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie silniejszej pozycji na rynku.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników pracy,
    • Pracę od poniedziałku do piątku,
    • Dobrą lokalizację biura Koziegłowy k. Poznania,
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
    • Benefity:
      • Karta Multisport
      • Ubezpieczenie grupowe na życie
      • Dofinansowanie do wypoczynku
      • Świadczenia pieniężne
      • Pożyczki na remont mieszkania
      • Zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej
      • Nauka języka angielskiego
      • W przygotowaniu ubezpieczenie medyczne dla pracowników oraz ich rodzin

    Bezpośredni dojazd do siedziby firmy komunikacją miejską MPK Poznań liniami 320 i 323 z Ronda Śródka.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: