Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży - pracownik biurowy

RUREX SP. Z O.O.O firmie

  • Tyniecka 12
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

RUREX SP. Z O.O.

Tyniecka 12

Wrocław

Dystrybutor nowoczesnych systemów instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych poszukuje pracownika na stanowisko:

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • przygotowywanie ofert handlowych (analiza materiałów przetargowych, opisów zapytań handlowych),
  • monitorowanie złożonych ofert,
  • bieżąca obsługa Klienta oraz dbanie o relacje biznesowe,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • koordynowanie obiegu dokumentów w firmie, ofertowanie; realizacja zamówień i fakturowanie,
  • logistyka, koordynowanie dostaw,
  • monitoring bieżących należności.

Wymagania:

  • kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności organizacyjne i logistyczne,
  • umiejętność pracy z komputerem i obsługi programów obrotu towarowego.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • znajomość produktów i asortymentu materiałów instalacyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w handlu,
  • znajomość programu CDN.

Oferujemy:

  • motywujące warunki wynagrodzenia z gwarantowaną podstawą,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • stałe godziny pracy, 5 dni w tygodniu,
  • prywatną opieka medyczna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy