Pracownik biurowy z językiem niemieckim

  • Węgrzce (pow. krakowski), Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-04
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-08-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz wykorzystywać swoje umiejętności i rozwijać się w międzynarodowej firmie? Interesujesz się branżą techniczną? Chcesz brać udział w budowaniu strategii sprzedażowej prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupie?

    Dołącz do naszego zespołu!

    Wiodący, światowy koncern  z branży  narzędziowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy : centrala firmy w Węgrzcach k. Krakowa
    Nr. Ref: IND/mal/07/2018

    Opis stanowiska:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizowanie postawionych celów, obsługę klientów oraz współpracę z przedstawicielami handlowymi. Na wybranym stanowisku idealnie sprawdzą się osoby, które łatwo nawiązują kontakty, posiadają silną motywację do pracy i nastawione są na osiągnięcie sukcesu.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zasad sprzedaży
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę
    • umiejętność organizacji pracy
    • konsekwencja w działaniu
    • umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne
    • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i komputera
    • biegła znajmość języka niemieckiego – warunek konieczny
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję płynącą z udziału w sukcesach firmy
    • możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie podstawowe, premia
    • opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny, finansowaną przez pracodawcę
    • cykl szkoleń
    • prace w perspektywicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym standardzie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego klikając w przycisk: