Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

  • Dąbrowa Górnicza, Bytom, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę w placówce partnerskiej mBanku
    Konkursy sprzedażoweKartę
    sportową

    Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń
    miejsce pracy: Bytom, Dąbrowa Górnicza, nr referencyjny: RKM/025/0619

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z segmentu małych firm (konta, kredyty, depozyty)
    • współpraca z pośrednikami
    • skuteczne rozpoznawanie potrzeb klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
    • realizacja planów sprzedażowych
    • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
    • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji mBanku na rynku lokalnym

    Potrzebne Ci będzie:

    • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
    • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
    • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
    • dobra znajomość produktów depozytowych oraz kredytowych
    • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
    • prawo jazdy kat. B
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Zaciekawiliśmy Cię?

    mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!