Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Biurkom-Flampol Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów BIO

Biurkom-Flampol Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy – w systemie vanselling

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie współpracy z klientami

  • Raportowanie efektów swojej pracy

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku

  • Reprezentowanie firmy na rynku i dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów

Nasze wymagania

  • Preferowana własna działalność gospodarcza

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość lokalnego rynku

  • prawo jazdy kat. B

  • książeczka zdrowia (sanitarno-epidemiologiczna)

  • umiejętności nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się pensja podstawowa

  • + prowizja procentowa od sprzedaży + premia

  • Wiodącą pozycje rynkową

  • Wymagane narzędzia: służbowe auto dostawcze + tablet

  • Program wdrożeniowy do pracy

  • Szkolenia handlowe

  • Możliwość wprowadzania nowej marki na rynek.

Przedsiębiorstwo Biurkom – Flampol Sp. Z o.o istnieje od 1992 roku. W 2016 roku stworzyliśmy markę ,,OryginalnySok’’ i przez ten krótki okres osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów branży soków NFC w Polsce. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz w 100% czystym i naturalnym składem co wpisuje się w obecny trend zdrowego odżywiania. Dzięki szerokiemu portfolio nasze soki trafiają zarówno do sklepów spożywczych, restauracji, hoteli, piekarni ale również szkół, ośrodków sportowych czy siłowni. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na naturalne i oryginalne produkty zdecydowaliśmy się stworzyć druga markę ,,OryginalnaSpiżarnia’’ i poszerzyć swoją ofertę o m.in. miody czy dżemy umożliwiając handlowcom sprzedaż produktów dwóch marek w tych samych punktach.

Przewiń do profilu firmy