Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Sobiesław Zasada Automotive sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami

  • Przygotowanie ofert finansowych (kalkulacje, oferty, wnioski)

  • Rozpoznanie potrzeb klienta, negocjacje warunków handlowych w zakresie finansowania

  • Wstępna ocena klienta na podstawie dokumentów finansowych

  • Pomoc w uzyskiwaniu dokumentów wynikających z potrzeb analizy finansowej

  • Przygotowanie dokumentacji umów finansowania do podpisu przez Klienta

  • Oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy

  • Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Realizacja celów dealerskich

  • Stała analiza utraconych transakcji

  • Przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej produktów (preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zainteresowanie tematyką finansową

  • Udokumentowana sprzedaż lub obsługa produktów inwestycyjnych (min. 6 miesięcy)

  • Znajomość i umiejętne stosowanie technik sprzedaży

  • Umiejętność budowania relacji i otwartość na potrzeby Klientów

  • Entuzjazm, energia i zaangażowanie we wdrażaniu nowych technologii i innowacyjności

  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.

  • Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport