Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży produktów finansowych

Sniadecki Development Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Śniadecki Investment Group to nowy projekt spółki Śniadecki Development polegający na pozyskiwaniu kapitału na budowę nowych osiedli mieszkaniowych w podmiejskich aglomeracjach.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie prywatnego kapitału na nowe projekty deweloperskie w ramach spółki celowej (SPV)
  • Aktywne budowanie bazy Klientów / Inwestorów
  • Obsługa Klientów na wysokim poziomie
  • Raportowanie wyników

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży oraz w pozyskiwaniu Klientów
  • Inicjatywy i etyki w prowadzonych działaniach
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziany własny portfel Klientów
  • Umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji
  • Zainteresowania rynkiem nieruchomości i rynkiem finansowym
  • Nastawienia na realizację założonych celów
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej (TFI, bankowość, dom maklerski) lub w branży nieruchomości (rynek pierwotny lub wtórny)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Charakter pracy mobilny + stacjonarny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy