Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

OEX Cursor S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Managerem oraz współpracownikami zespołu sprzedaży

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Rozwój w oparciu o cele biznesowe banku

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami

  • Stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • Raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Nastawienie na cel i rozwój osobisty

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i chęć do kreatywnej pracy

  • Używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowę o pracę już od 1 dnia pracy!

  • Atrakcyjną podstawę z możliwością rozwoju

  • Miesięczne premie sprzedażowe

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w finansach

  • Możliwość współpracy z pracownikami w ramach struktury banku

  • Możliwość rozwoju w wielu kierunkach specjalistycznych

  • Proces wdrożenia i system szkoleń tematycznych

  • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole

  • Brak pracy w weekendy i święta

  • Wsparcie Trenera/Eksperta w codziennych obowiązkach

  • Fit wtorki – świeże owoce dla pracowników

  • Kartę MultiSport oraz Pakiet Medyczny LUX MED

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednego z największych banków w Polsce.

Nasze ponad 10-letnie, poparte wieloma sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, gwarantuje profesjonalną obsługę klientom oraz satysfakcję i możliwości rozwoju dla naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Ofertę kierujemy do osób przedsiębiorczych, ambitnych, poszukujących stabilnego zatrudnienia, które chcą znacząco podnieść swój status finansowy.