Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

OEX Cursor S.A.O firmie

3 600–8 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Managerem oraz współpracownikami zespołu sprzedaży
  • realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • telefoniczna sprzedaż produktów finansowych
  • rozwój w oparciu o cele biznesowe banku
  • budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami
  • stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
  • raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • nastawienie na wysoki zysk związany z realizacją celów sprzedażowych
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie i chęć do kreatywnej pracy
  • używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z systemem premiowym
  • miesięczne premie sprzedażowe
  • szybki proces rekrutacyjny
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w finansach
  • szkolenia sprzedażowe
  • możliwość rozwoju w wielu kierunkach specjalistycznych
  • proces wdrożenia i system szkoleń tematycznych
  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • pracę od 9:00 do 17:00
  • zawsze wolne weekendy
  • dofinansowanie do programu sportowego MultiSport
  • dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży niezależnie od ich skali i rozłożenia w czasie. Rozwijamy się i ciągle ulepszamy nasz sposób działania. Dzięki nowoczesnej technologii nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług.

Naszą główną siłą są ludzie. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia.

Ofertę kierujemy do osób ambitnych, przedsiębiorczych, które chcą znacząco podnieść swój status finansowy oraz zdobyć doświadczenie pracując dla jednego z największych banków w Polsce.

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych, Warszawa