Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

OEX Cursor S.A.

3 6008 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Managerem oraz współpracownikami zespołu sprzedaży

  • realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • telefoniczna sprzedaż produktów finansowych

  • rozwój w oparciu o cele biznesowe banku

  • budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami

  • stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

  • raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • nastawienie na wysoki zysk związany z realizacją celów sprzedażowych

  • umiejętność pracy w grupie

  • zaangażowanie i chęć do kreatywnej pracy

  • używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z systemem premiowym

  • miesięczne premie sprzedażowe

  • szybki proces rekrutacyjny

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w finansach

  • szkolenia sprzedażowe

  • możliwość rozwoju w wielu kierunkach specjalistycznych

  • proces wdrożenia i system szkoleń tematycznych

  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole

  • pracę od 9:00 do 17:00

  • zawsze wolne weekendy

  • dofinansowanie do programu sportowego MultiSport

  • dofinansowanie do pakietu medycznego LUX MED

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży niezależnie od ich skali i rozłożenia w czasie. Rozwijamy się i ciągle ulepszamy nasz sposób działania. Dzięki nowoczesnej technologii nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług.

Naszą główną siłą są ludzie. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia.

Przewiń do profilu firmy

Ofertę kierujemy do osób ambitnych, przedsiębiorczych, które chcą znacząco podnieść swój status finansowy oraz zdobyć doświadczenie pracując dla jednego z największych banków w Polsce.