Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednego z największych banków w Polsce.

    Nasze ponad 10-letnie, poparte wieloma sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, gwarantuje profesjonalną obsługę klientom oraz satysfakcję i możliwości rozwoju naszym
    pracownikom.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: Warszawa

    Ofertę kierujemy do osób przebojowych i przedsiębiorczych, które chcą znacząco
    podnieść swój status finansowy.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Podstawa z możliwością rozwoju
    • Miesięczne premie za osiągnięty poziom sprzedaży
    • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery
    • Szkolenia sprzedażowe
    • Kartę MultiSport oraz Pakiet Medyczny LUX-MED.
    • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole
    • Wsparcie przełożonego
    • Świeże owoce we wtorki

    Zadania:

    • Współpraca z Managerem oraz współpracownikami zespołu sprzedaży
    • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami
    • Stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
    • Raportowanie sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Nastawienie na cel i rozwój osobisty
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
    • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DSA Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z DSA Sp. z o.o., w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonym obecnie procesem rekrutacyjnym”

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest DSA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Młynarska 48. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.