Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych

Transcash.eu S.A.

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż telefoniczna oraz doradztwo z zakresu usług finansowych (faktoring, windykacja),

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • udział w dedykowanych kampaniach sprzedażowo-marketingowych,

  • raportowanie działań sprzedażowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu pozytywnych i długofalowych relacji z klientem,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2).

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne w poznawaniu branży,

  • na start umowę o pracę na pełen etat, 8 godzinny system pracy w przedziale 8:00-16:00,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • energię do pracy dzięki codziennym pysznym śniadaniom firmowym,

  • dostęp do appek i informacji wzmacniających twoje zdrowie psychiczne,

  • z ZFŚS dofinansowanie do wczasów, bilety do kina itd.

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • masaże

W Transcash.eu tworzymy dopasowane do potrzeb naszych klientów usługi finansowe dla branży transportowej. Od zbadania wiarygodności kontrahentów, poprzez finansowanie faktur i monitoring płatności, aż po windykację na drodze polubownej i sądowej.

W kosmicznym tempie rozwijamy się oraz jednocześnie usprawniamy rozwiązania dla naszych klientów w związku z tym szukamy osób, które chcą doskonalić się razem z nami.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy to dołącz do nas!

Zapraszamy na pokład prawie 150 osobowej grupy w skład której wchodzi: Transcash.eu S.A., Transcash Kancelaria Prawna, Transcash Software Sp. z o.o., Transcash.eu SRL w Rumunii i TC Inkasso w Niemczech.

Przewiń do profilu firmy