Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży produktów inwestycyjnych

mBank

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów zamożnych (konta osobiste, kredyty niezabezpieczone, produkty inwestycyjne, ubezpieczenia)

  • budowanie pozycji rynkowej mBanku

  • obsługa posprzedażowa

  • zarządzanie portfelem klientów

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta

  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Nasze wymagania

  • umiejętność skutecznego rozpoznawania potrzeb Klienta oraz negocjowania warunków współpracy

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów, rozpoznawanie niewypowiedzianych potrzeb Klienta

  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub zamożnym związane z aktywną sprzedażą produktów inwestycyjnych i kredytowych

  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych

  • zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji makroekonomicznej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

mBank to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.