Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży produktów IT

UNIA INTERNATIONAL SP Z O OO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna sprzedaż B2B w zakresie standardów sprzętowych, softwarowych i usług;

  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami;

  • identyfikacja potrzeb biznesowych klientów, sprawne przeprowadzanie procesu sprzedażowego;

  • kreowanie nowych zakresów i obszarów zbytu;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia sprzedaży w branży IT;

  • umiejętność budowy stałych relacji z klientami;

  • samodzielność i realizowanie powierzonych zadań;

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B1).

To oferujemy

  • pracę w organizacji o 30-letnim doświadczeniu;

  • możliwość pracy w trybie zdalnym;

  • umowę o pracę z pakietem medycznym;

  • atrakcyjne warunki wynagradzania;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • młody, dynamiczny, kreatywny zespół;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe.

UNIA INTERNATIONAL SP Z O O

www.uniainternational.pl

Przewiń do profilu firmy