Ta oferta pracy jest nieaktualna od 925 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży produktów luksusowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Investment Trading Consulting Sp. z o o. jest generalnym dystrybutorem marki Hastens na rynku polskim. Posiadamy dwa własne salony butikowe w Warszawie i Gdańsku z luksusowymi, najlepszymi i najdroższymi na Świecie łóżkami, a w ciągu najbliższych lat planujemy otwarcie kolejnych 6 salonów w największych miastach Polski

Hastens jest firmą rodzinną założoną w 1852 roku, od pięciu pokoleń pozostającą  w rękach tej samej rodziny. Łóżka  wytwarzane są w małym szwedzkim miasteczku, tylko  i wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak: owcza wełna, końskie włosie, len, bawełna, drewno. Cała produkcja odbywa się ręcznie, a wyroby opatrzone są 25 letnią gwarancją. Produkty Hastens są sprzedawane i cenione na całym Świecie między innymi w Europie, USA, Arabii Saudyjskiej, Rosji, Chinach, Emiratach Arabskich czy Singapurze.

Od 1952 roku łóżka Hastens dostarczane są na szwedzki Dwór Królewski, jednym słowem mówiąc są to najbardziej komfortowe łóżka do spania jakie można kupić za pieniądze.

www.lozkahastens.pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Specjalisty ds. sprzedaży produktów luksusowych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sprzedaż luksusowych produktów
  • profesjonalna obsługa klientów, sprzedaż, dbanie o klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planu sprzedaży
  • praca w salonie firmowym

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • inicjatywa, energia i pomysłowość w działaniu
  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • wybitne zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • znajomość obsługi komputera: MS, Office3 i Internet

Oferujemy:

  • praca z prestiżowym produktem
  • udział w szkoleniach zagranicznych
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca z młodym zgranym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się