Specjalista ds. sprzedaży produktów OZE

Columbus Energy S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sukcesywne poszerzanie bazy Klientów

  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE : fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii

  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży z Klientem indywidualnym

  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania Klientów

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w terenie

  • soświadczenie w sprzedaży produktów OZE i HVAC - bardzo duży atut!

To oferujemy

  • pracę z jednym najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce

  • elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność

  • gwarantowaną podstawę, minimum 4000 zł brutto i prowizje bez sufitów - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie

  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start

  • samochód z pełnym bakiem, laptop, telefon, materiały marketingowe

  • możliwość udziału w wewnętrznych konkursów sprzedażowych

  • możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy

  • wyjazdy i eventy integracyjne

  • szkolenia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich i twardych

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • karta MultiSport

  • komputer służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy