Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży produktów UnoTech

Sutco-Polska Sp. z o.o.

  • Hutnicza 10, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hutnicza 10

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż pras belujących UnoTech na rynku polskim, rozpoznanie rynku, aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • wyszukiwanie oraz analiza informacji z rynku polskiego, zapytań ofertowych, w tym także postępowań przetargowych dot. pras belujących

  • opieka nad obecnymi klientami, sprzedaż części zamiennych, doradztwo w zakresie rozbudowy czy ulepszeń

  • informowanie klientów o nowinkach technicznych i technologicznych dotyczących pras belujących

  • współpraca z działem serwisu w zakresie możliwości zmian, ulepszeń, identyfikacji problemów przy istniejących prasach

  • wizyty u klientów

  • przygotowywanie ofert na prasy belujące m.in. specyfikacji technicznych, opisów, w tym dokumentów formalnych wymaganych przy przetargach publicznych, w porozumieniu z działem sprzedaży UnoTech w Niemczech

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży odpadowej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się grupie firm

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b

  • szkolenia w centrali UnoTech w Niemczech

  • dobrą atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

UnoTech GmbH z siedzibą w Niederlangen/Niemcy jest niemieckim projektantem i producentem w pełni automatycznych pras belujących do różnego rodzaju materiałów surowcowych oraz odpadów, takich jak papier, tektura, tworzywa sztuczne, odpady domowe zmieszane lub puszki. Firma rozwija się nieprzerwanie od 2007 roku, opracowując niezawodne urządzenia służące do maksymalnego zagęszczenia materiału przy produkcji jednorodnych, optymalnych do transportu beli.

UnoTech oraz Sutco-Polska należą do grupy LM-Group, która działa aktywnie w branży ochrony środowiska na całym świecie, oferując szerokie spektrum produktów i usług od pojedynczych maszyn i urządzeń po zaawanasowane technologicznie instalacje do przetwarzania odpadów.

Sutco®-Polska Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych. Działając na rynku od ponad 30 lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam z powodzeniem tworzyć kompleksowe technologie recyklingu i utylizacji odpadów, które doceniane są przez naszych klientów na terenie całego kraju. W Polsce dostarczyliśmy ponad 100 instalacji technologicznych, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zachowania zasobów naturalnych.

Przewiń do profilu firmy