Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży (produkty firmowe)

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę w placówce partnerskiej mBanku
    Konkursy sprzedażoweKartę
    sportową

    Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń
    miejsce pracy: Tychy, nr referencyjny: ASZ/007/0319

    Główne zadania:

    • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych
    • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
    • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
    • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm i znajomość produktów bankowych
    • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów firmowych
    • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej
    • znajomość lokalnego rynku
    • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office
    • zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat, umiejętność pracy pod presją czasu
    • inicjatywa, dynamizm i samodzielność w działaniu
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Zaciekawiliśmy Cię?

    mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!