Specjalista ds. sprzedaży

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.09.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AJHmedia Sp. z o.o.

    Firma AJHmedia Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań multimedialnych, wideokonferencyjnych i kolejkowych dla instytucji użyteczności publicznej, sektora bankowego, szpitali, uczelni wyższych oraz klientów indywidualnych. W ramach współpracy i realizacji naszych projektów wykonujemy kompleksową usługę wdrożeniową wraz z instalacją i szkoleniem dla klienta końcowego. Nasz Zespół wyróżnia pasja z jaką oddajemy się pracy oraz nieugięta konsekwencja w realizacji celów jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Od 2009 roku dostarczamy i obsługujemy systemy multimedialne na terenie całego kraju. W tym czasie swoim profesjonalizmem zdobyliśmy zaufanie wielu instytucji państwowych jak i klientów biznesowych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków

    Zadania:

    • Obsługa aktualnych Klientów  i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami dla projektów rozwiązań systemów IT, Digital Signage, wideokonferencyjnych na terenie całej Polski,
    • Realizowanie celów sprzedażowych i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży,
    • Tworzenie ofert i umów handlowych,
    • Negocjacje warunków kontraktów z klientem końcowym,
    • Obsługa i praca z programem CRM,
    • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji,
    • Tworzenie raportów w zakresie wyników sprzedaży i działań promocyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży IT,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
    • Znajomość rynku produktów Digital Signage, systemów kolejkowych, wideokonferencyjnych będzie dodatkowym atutem,
    • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych,
    • Zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem,
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, prezentacji,
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz potrzebne narzędzia pracy,
    • Rynkowe warunki finansowe uzależnione od doświadczenia + premia zależna od wyników sprzedaży,
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w formularzu aplikacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AJHmedia Sp z.o.o., do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma AJHmedia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 181B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.