Specjalista ds. sprzedaży - przedstawiciel handlowy – druk 3D

CADXPERTO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przeprowadzanie prezentacji oraz sprzedaż produktów
  • koordynacja projektów sprzedażowych oraz realizacji umów
  • inicjowanie promocji i działań marketingowych do określonych sektorów rynkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnego prowadzenie projektów sprzedażowych
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysoka motywacja do pracy w dziale handlowym
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy z systemem CRM
  • dobra organizacja pracy, wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • nastawienie na długotrwałą współpracę i jasne kryteria rozwoju
  • motywacyjny system premiowy
  • samodzielność działania i kreowania sposobu pracy
  • pakiety szkoleń w kraju i zagranicą
  • odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań

Specjalista ds. sprzedaży - przedstawiciel handlowy – druk 3D, Kraków