Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy Dział Stolarka Okienna

NovatorO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta w zakresie stolarki okienne, drzwi, bram garażowych itp.

  • Fachowe oraz techniczne doradztwo - pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów,

  • Profesjonalna obsługa dotychczasowych Klientów firmy i nawiązywanie kontaktów z nowymi Partnerami handlowymi,

  • Pozyskiwanie nowych firm wykonawczych oraz aktywna współpraca z istniejącymi przedsiębiorcami,

  • Efektywna współpraca z biurem sprzedażowym oraz kierownikami regionu,

  • Wsparcie innych pracowników działu sprzedaży w obszarze realizacji bieżących zadań,

  • Dbałe pomiary oraz prezentacje produktów,

  • Realizacja stawianych zadań ilościowych i jakościowych,

  • Badanie nowych potrzeb klientów, zachowań konkurencji i trendów rynkowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność technicznego i analitycznego myślenia,

  • Znajomość produktu oraz branży budowlanej,

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktu oraz negocjacji handlowych,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Otwartość na nową wiedzę i chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • Determinacja na odniesienie sukcesu zawodowego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie będącej ogólnopolskim liderem w dystrybucji markowych produktów dachowych oraz dystrybucji produktów Premium z zakresu Stolarki Okiennej firmy ,,Vetrex".

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + konkursy sprzedażowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń,

  • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie),

  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Novator

Spółka ,,Novator Dachy Okna Elewacje" jest liderem w sprzedaży detalicznej, oraz hurtowej pokryć dachowych, stolarki okiennej a także drzwi i bram. Jesteśmy Spółką Rodzinną, założoną po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy. Firma Novator to nie tylko lider ale przede wszystkim firma, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

www.novatordachy.pl

Przewiń do profilu firmy

I - (Teren Pracy – woj. świętokrzyskie: powiat Jędrzejowski, Kielecki)

II - (Teren Pracy - woj. świętokrzyskie : powiat Kazimierza Wielka)

III - (Teren Pracy – woj. małopolskie: powiat Olkuski, Miechowski)

IV - (Teren Pracy – woj. małopolskie: powiat Krakowski, Wielicki, Bocheński, Brzeski)

V - (Teren Pracy - woj. małopolskie: powiat Tarnowski, Dąbrowski)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy