Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy

Mawo s.c. J. Maszewski, M. Maszewska

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie usług sprzedażowych z branży AGD, chemii i kosmetyków na rzecz swoich klientów,

  • poszukiwania nowych klientów na wymienione wyżej towary (oferujemy również własne bazy klientów),

  • kontakty telefoniczne i wizyty u klientów w celu podtrzymania oferty sprzedażowej,

  • budowanie dobrych relacji z klientami tworzących stałą bazę sprzedażową.

Nasze wymagania

  • chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie),

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • dobra umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym i internetem,

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • doświadczenia w segmencie FMCG.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie proporcjonalnie do wyników sprzedaży,

  • bardzo dobrze rotujący asortyment,

  • współpracę z przyjaznym i pozytywnym zespołem,

  • elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości,

  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej,

  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą o współpracę, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom pracowników i przejrzyste zasady,

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

POLKA Polska Grupa Producentów powstała w 2002r. Jesteśmy dystrybutorem polskich artykułów AGD, polskich kosmetyków i perfum oraz polskiej chemii gospodarczej. Produkty oferowane wspólnie z naszymi producentami wyróżniają się wysoką jakością i niskimi cenami. W naszej strategii stawiamy na krajowych producentów oraz polskie marki. Nasi odbiorcy to ponad 5000 sklepów oraz hurtownie z całej Polski i krajów sąsiadujących. Klienci doceniają nasz profesjonalizm, ekspresową realizację zamówień, szeroki asortyment produktów i niskie ceny.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenie woj. Wielkopolskiego, Łódzkiego, Kujawsko-Pomorskiego. Mile widziane doświadczenie w podobnej branży (sklepy z artykułami gospodarstwa domowego, branży spożywczej lub HoReCa. Dajemy również możliwość pracy tym przedstawicielom, którzy prowadzą już podobną działalność dla innych podmiotów, a którzy chcieliby zwiększyć swoją ofertę handlową dla obecnych klientów i co za tym idzie – swoje przychody.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.