Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży/Przedstawiciel Handlowy

Pruszyński-Kalużny Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dystrybutorów oraz wsparcie obsługi klientów detalicznych

  • Kontrola bieżących stanów należności dystrybutorów

  • Bieżąca obsługa zamówień i pracy Działu Handlowego

  • Działania handlowe w kierunku pozyskiwania nowych odbiorców i współpraca z istniejącymi

  • Prace administracyjno-biurowe i obsługa połączeń telefonicznych

  • Prowadzenie analizy potrzeb rynku, cen i działalności konkurencji

  • Realizacja ustalonych warunków współpracy z dystrybutorami i kontrola nad ich prawidłowym przebiegiem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, dodatkowym atutem będzie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień handlowych, obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Motywacja do działania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Dyspozycyjność, zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy, kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez naszą firmę

  • Pełne przeszkolenie do wykonywania zadań na danym stanowisku pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca jednozmianowa (wolne soboty, niedziele i święta)

  • Szkolenia produktowe i marketingowe, stosunki interpersonalne, budowanie relacji

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego NNW

  • Pierwsze miesiące pracy w siedzibie firmy a po zakończeniu okresu szkoleniowego możliwość pracy w terenie i związanych z tym narzędzi pracy (samochód, laptop,telefon)