Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży PV

Luneos Sp.zo.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

W ramach rozwoju struktur sprzedaży poszukujemy doświadczonych handlowców i menadżerów sprzedaży, do pracy nad wdrażaniem usługi PV-as-a-Service na terenie danego województwa. Do ich zadań będzie należało budowanie relacji w klientami, pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie oferty, w tym sposobu finansowania inwestycji oraz negocjowanie warunków kontraktu. Rola może być dostosowana do doświadczenia i kompetencji kandydata.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczeń w obsłudze klienta biznesowego, w segmencie średnich firm, chętnie w firmie z rynku OZE, mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym

  • wdrażanie i koordynowanie projektów sprzedażowych

  • duża samodzielność

  • umiejętność sprawnej komunikacji i budowania relacji

  • wysoki poziom motywacji i aktywności

  • nastawienie na realizowanie postawionych celów

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • łatwość pracy z narzędziami informatycznymi (m.in. CRM, Excel)

  • zaawansowane umiejętności negocjacyjne na poziomie negocjowania kontraktów

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, uwzględniające wynagrodzenie stałe, prowizję oraz samochód służbowy

  • możliwość bardzo szybkiego rozwoju w nowym, szybko rosnącym projekcie i dynamicznego zwiększania zakresu odpowiedzialności i odpowiednio do tego wynagrodzenia

  • najnowocześniejsze narzędzia wsparcia oraz zaawansowany proces rozwoju kontaktów firmy z klientami i generowania leadów

Luneos Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora przemysłowego. Luneos oferuje usługi PV-As-a-Service, Light-As-A-Service i COGEN-As-A-Service w formule abonamentowej. Po rozpoczęciu współpracy z Klientem Spółka inwestuje własne środki, które następnie rozlicza w formie abonamentu za usługę, w tym zakresie Luneos jest partnerem szwajcarskiego funduszu Susi Partners. Więcej na www.luneos.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania.