Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

SUNEX S.A.O firmie

  • Piaskowa 7, Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUNEX S.A.

Piaskowa 7

Racibórz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu sprzedaży

  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie korespondencji handlowej

  • analiza rynku

  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących osiągniętych rezultatów

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w dziale handlowym

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, włoskiego, czeskiego lub niemieckiego

  • umiejętność obsługi komputera (m.in.: Excel, Word i poczta e-mail)

  • zdolności negocjacyjne i analityczne

  • duża samodzielność w działaniu

  • komunikatywność, otwartość, kreatywność, zaradność, pewność siebie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

SUNEX S.A.

Firma SUNEX S.A. to czołowy producent urządzeń w branży grzewczej i chłodniczej.

Przewiń do profilu firmy

W temacie e-maila należy wpisać stanowisko o jakie się ubiega.