Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

FAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rawa Mazowiecka

    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów w biurze obsługi klienta, dbanie o poprawność i kompletność dokumentacji

  • budowanie dobrych relacji ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • przygotowywanie ofert, wycen, dokonywanie uzgodnień z klientami

  • realizacja planów sprzedaży

  • obsługa kasy gotówkowej w zakładzie

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale handlowym min. 2 lata

  • - obsługa podstawowych programów sprzedażowych oraz pakietu Office

  • komunikatywność, dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do karty MULTISPORT

  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej