Specjalista ds. sprzedaży - Redaktor

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.04.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 08.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EUROPEJSKI OŚRODEK ROZWOJU GOSPODARKI sp. z o.o.

    www.panoramagospodarcza.pl

    Naszą misją jest wspieranie rozwoju gospodarki, samorządów, nauki oraz stymulowanie rozwoju przedsiębiorczości, poprzez dostarczanie nowoczesnych usług promujących innowacyjne rozwiązania. Wypracowujemy najbardziej optymalne rozwiązania promocyjne w oparciu o ogólnopolskie media. Aktualnie poszukujemy pracowników do Redakcji Panoramy Gospodarczej.

    Miejsce pracy: Katowice
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży
    • ponadprzeciętna motywacja do osiągania wysokich zarobków
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • nienaganna znajomość języka polskiego
    • umiejętność negocjacji
    • wysoka kultura osobista
    • dobra dykcja
    • odpowiedzialność i zaangażowanie

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy
    • prowadzenie rozmów biznesowych na wysokich szczeblach decyzyjnych
    • przeprowadzanie wywiadów
    • redagowanie tekstów prasowych

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • wysokie zarobki (podstawa + prowizja)
    • niezbędne narzędzia pracy
    • miłą atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • wsparcie zespołu i przełożonych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r." (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). "​​​​​