Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży reklamy (Account Executive)

TIME S.A.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
  • Negocjacje cen i warunków współpracy
  • Realizacja postawionych celów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B- preferowane doświadczenie w sprzedaży mediów
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Nastawienie na klienta oraz na współpracę w zespole
  • Znajomość lokalnych rynków

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (stała pensja + prowizja)
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Specjalista ds. sprzedaży reklamy (Account Executive), Toruń