Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży reklamy -doradca klienta

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z aktualnymi Klientami,

  • pozyskiwanie nowych Klientów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki,

  • uczestnictwo w roli wsparcia na spotkaniach handlowych,

  • planowanie rozwoju monetyzacji produktów online,

  • rekomendowanie kierunków rozwoju produktów skierowanych do sektora klientów biznesowych.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie min. 2-letnie w sprzedaży na rynku B2B (mile widziane: firmy z branży online, telefonia komórkowa, reklama, marketing, e-commerce, agencje reklamowe),

  • jesteś ukierunkowany na realizację celów,

  • potrafisz budować i utrzymywać relacje z Klientami.

To oferujemy

  • pracę w ogólnopolskiej firmie o bogatym portfolio produktów,

  • umowę o pracę + wszystkie potrzebne narzędzia,

  • szkolenia, które przygotują Cię do pracy,

  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych w funkcji wsparcia procesu sprzedaży.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • pakiet szkoleń

  • dobra lokalizacja biura

  • stałe godziny pracy i jedna zmiana

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne

W portfolio naszych dzienników znajdują się m.in. Głos Koszaliński, Nasze Miasto,

w serwisach internetowych znajduje się kilkadziesiąt tytułów; m.in. gk24.pl, naszemiasto.pl, etc.

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.