Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy (e-commerce)

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • prowadzenie spotkań handlowych
    • pozyskiwanie klienta oraz aktywna sprzedaż
    • nawiązywanie relacji z nowymi klientami oraz rozwój już istniejących
    • przygotowywanie propozycji handlowych, umów, koordynacja ich późniejszej realizacji
    • budowanie wizerunku firmy na zewnątrz

    Czego oczekujemy od idealnego kandydata

    • minimum rocznego, udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży reklam popartego sukcesami
    • umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych opartych na zrozumieniu potrzeb klienta
    • samodzielności w działaniu
    • umiejętności skutecznej komunikacji oraz pracy pod presją czasu
    • mile widziana znajomość rynku e-commerce

    Co możemy Ci zaoferować:

    • dostaniesz umowę o pracę w stabilnej firmie
    • otrzymasz stałą pensję podstawową oraz atrakcyjny system premiowy
    • samodzielność i możliwość realizowania własnych rozwiązań
    • dobrą atmosferę pracy z profesjonalistami w swojej dziedzinie
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz awansu w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do składania aplikacji (cv i list motywacyjny)
    za pośrednictwem portalu „Aplikuj”.