Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży reklamy

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Konin
    Konin, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego oraz aktywną sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy w zakresie m.in. Internetu, mobile, produkcji video oraz social mediów
  • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów biznesowych
  • badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji, reklamy i marketingu
  • realizacja kampanii reklamowych
  • uczestniczenie w tworzeniu niestandardowych projektów sprzedażowych i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze aktywnej sprzedaży
  • determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • samodzielność w zakresie realizacji zadań oraz umiejętność współpracy
  • wiara we własne umiejętności i otwartość na ludzi
  • posiadanie chęci rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dużej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży
  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym
  • narzędzia pracy: telefon, laptop
  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, która podniesie Twoją wartość na rynku pracy.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • przyjazna atmosfera
  • ekipa zgranych ludzi
  • podstawa + prowizja

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne. Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, tygodników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych.

Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: „Głos Wielkopolski”, „Ziemia Kaliska”, kalisz.naszemiasto.pl, krotoszyn.naszemiasto.pl , konin.naszemiasto.pl, telemagazyn.pl czy strefabiznesu.pl.

Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować.

Zanim rozpoczniesz u nas pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z:

  • pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcia managerskiego i opieki doświadczonych pracowników
  • pakietu szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których nauczymy Cię, jak diagnozować potrzeby klienta i rozmawiać językiem korzyści
  • pakietu szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane dla klienta biznesowego

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych.

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Specjalista ds. sprzedaży reklamy, Konin