Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Telewizja TOYA w Łodzi zatrudni do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż produktów reklamowych Telewizji TOYA
  • Obsługa i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta
  • Realizowanie planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Silna motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Samodzielność i dynamizm
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne (uzależnione od osiąganych wyników)
  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się