Specjalista ds. sprzedaży reklamy zewnętrznej

Agencja Reklamowa DEMO Artur HrymowiczO firmie

  • Giżycko, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agencja Reklamowa DEMO z dwudziestoletnim doświadczeniem jest liderem w brandingu flot samochodowych dla uznanych marek w Polsce.

Z profilem firmy prosimy zapoznać się na stronie www.demo.biz.pl

W związku ze wzrostem zainteresowania naszych stałych klientów współpracą na pozostałych polach reklamy zewnętrznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży reklamy zewnętrznejNumer ref.: Miejsce pracy: Dorotowo k. Olsztyna
Praca zdalna: Ostróda, Elbląg, Ełk, Giżycko, Mrągowo, Szczytno

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za poszerzenie i podniesienie jakości oferty A. R. DEMO na pozostałych, obok car wrappingu, polach reklamy zewnętrznej.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne pozyskiwanie Klientów i budowanie długoterminowych relacji biznesowych.
  • Obsługa dotychczasowych Klientów Firmy w zakresie zleceń dotyczących produkcji i montażu reklamy zewnętrznej.
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji.
  • Planowanie i koordynacja działań logistycznych w zakresie terminowości i jakości realizowanych zleceń.
  • Realizowanie ścisłe określonych planów sprzedażowych.
  • Sprzedaż i obsługa powierzchni reklamowej na kilkunastu dużych tablicach billboard należących do A. R. DEMO.
  • Wystawianie dokumentów handlowych i transportowych.

Osoba, której poszukujemy, powinna posiadać:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w handlu B2B.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Postawę ukierunkowaną na realizację konkretnych celów sprzedażowych.
  • Umiejętność codziennego planowania pracy własnej.
  • Zaangażowanie, w tym gotowość do podroży służbowych na terenie kraju.
  • Nawyk codziennej pracy z systemem CRM.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z 20 letnim doświadczeniem.
  • Podstawowa pensja zależna od doświadczenia i wiedzy 3000 – 5000 zł netto + prowizja zależna od uzyskanego wyniku.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Dla osób z innych lokalizacji możliwość pracy 2 dni w siedzibie firmy, pozostałe dni praca na terenie zamieszkania.
  • Szkolenia i doskonalenie zawodowe.
  • Możliwość pracy i realizacji ciekawych projektów dla największych firm w Polsce.
  • Wyjazdy na targi i eventy oraz coroczny firmowy wyjazd na narty.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk aplikuj.

Prosimy, aby każda aplikacja zwierała klauzulę: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’’.

Administratorem Danych Osobowych jest Agencja Reklamowa DEMO Artur Hrymowicz z siedzibą w Dorotowo 399, 11-034 Stawiguda. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy