Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży RETAIL

TelForceOne S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

TelForceOne S.A.

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego z kluczowymi klientami firmy (sieci handlowe)
  • Stały monitoring rynku i rozpoznawanie jego możliwości
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert produktowych
  • Organizacja akcji promocyjnych
  • Praca na kalendarzu promocji
  • Współpraca z zespołem marketingu i produktu

Nasze wymagania

  • Prohandlowe podejście do klienta
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem
  • Kreatywność, pomysłowość i inicjatywa w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich
  • Doświadczenie handlowe

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w największej i najbardziej renomowanej firmie z sektora GSM
  • Atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą rozwojowi kompetencji
  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Specjalista ds. Sprzedaży RETAIL, Krakowska 119, Krzyki, Wrocław