Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych rozwiązań biznesowych,

  • Kompleksowe prowadzenie projektów handlowych,

  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

  • Negocjowanie i przygotowywanie umów,

  • Koordynacja działań handlowych wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży,

  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania i rozwiązań biznesowych jak systemy ERP, CRM, Azure, CAD/CAM.

To oferujemy

  • Umowę o prace na czas nieokreślony (po 3 miesiącach okresu próbnego),

  • Szkolenia produktowe i wdrożenie na stanowisku pracy,

  • Wspólny samochód do celów służbowych,

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego na życie, do prywatnej opieki medycznej oraz do karty benefit),

  • Przejrzysty system premiowy,

  • Udogodnienia dla rowerzystów (Kraków),

  • Ciekawa pracę, moc nowych wyzwań i możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o sp.k. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! Istniejemy od 2002 roku, mamy 4 oddziały i blisko 80-osobowy zespół. Jesteśmy dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!

Przewiń do profilu firmy