Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Chmurowych

LSI Software S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie na rynek polski rozwiązań chmurowych dedykowanych dla biznesu gastronomicznego.

  • Sprzedaż innowacyjnego oprogramowania i sprzętu IT (o produkcie opowiemy na spotkaniu on-line).

  • Samodzielne wdrożenie produktu bezpośrednio u Klienta.

  • Udział w procesie budowania bazy Klientów.

  • Prowadzenie spotkań handlowych, prezentacji produktu, negocjowanie umów i warunków współpracy z Klientami.

  • Pomoc w wyznaczaniu kierunku rozwoju produktu pod potrzeby Klienta, współudział w tworzeniu nowych funkcjonalności szytych na miarę Klienta.

  • Umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z Klientami.

  • Systematyczna analiza rynku, konkurencji i identyfikacja możliwości rozwoju biznesu.

  • Ewidencjonowanie działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu wdrażania i sprzedaży usług m.in. informatycznych, telekomunikacyjnych lub energetycznych na rynek Polski.

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klienta Biznesowego.

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

  • Niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów.

  • Dynamizm w działaniu i proaktywne podejście.

  • Otwartość na drugiego człowieka, komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość rynku gastronomicznego i hotelowego.

  • Znajomość rozwiązań IT w modelu SaaS.

  • Umiejętność przekształcania zebranych danych w cenne informacje biznesowe.

To oferujemy

  • Podstawa + prowizja

  • Pełne wdrożenie na stanowisko (szkolenia handlowe, softowe i hardware)

  • Wyjścia zespołowe, integracje

  • Relax room

  • Własna sala kinowa

  • Medicover Sport

  • Medicover

  • Ubezpieczenie Aviva, PZU

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • możliwość pracy hybrydowej

Opis stanowiska

Już niebawem LSI Software pochwali się najnowszym produktem stworzonym w modelu SaaS.

Wrześniowa premiera przed nami!

Dlatego tutaj zbyt wiele nie możemy zdradzić, zapraszamy na spotkanie on-line.

Nie chcemy zostawić Cię bez żadnych informacji, oto kilka smaczków:

• Będziesz częścią nowego zespołu - będziesz inicjował, a nie powielał.

• Będziesz miał wpływ na finalny kształt produktu - będziesz tworzył, a nie powtarzał.

• Produkt odpowiada na potrzeby punktów gastronomicznych, posiada rozbudowane moduły.

• Firma gwarantuje usprawnienie biznesu gastro w jeszcze większym stopniu, niż sobie to obecnie wyobrażasz

• Wyobrażenie o przyszłości i zastosowanych w niej technologiach, przerodzisz na realne działania w czasie obecnym - brzmi ciekawie?

• Poznasz praktyczne zastosowanie chmury w biznesie. ;)

Wierzymy, że udało się wzbudzić Twoje zainteresowanie.

Dołącz do LSI Software.

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

Przewiń do profilu firmy