Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Energooszczędnych / SdSRE - pompy ciepła, HVAC

TIM S.A.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

TIM S.A.

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne z zakresu oferowanych produktów HVAC.

  • Dobór produktów. Doradztwo techniczne - kompetencje w prowadzeniu projektów inwestycyjnych.

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych oraz gotowość do ciągłego doskonalenia się.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie z zakresu instalacji sanitarnych wentylacji i klimatyzacji / chłodnictwa (OZE lub HVAC).

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Dobra organizacja pracy, w trybie zdalnym. Umiejętność aktywnej pracy w terenie, wizje lokalne spotkania z klientami.

  • Znajomość rynku pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji.

  • Znajomość rynku dostawców urządzeń grzewczych i klimatyzacji.

  • Wiedza praktyczna i teoretyczna dotycząca doboru oraz instalacji urządzeń.

  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta.

  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Możliwość pracy z dowolnego biura w Polsce (Warszawa, Radom, Lublin, Łódź, Wrocław, Opole lub Wałbrzych).

  • Wsparcie merytoryczne (i nie tylko 😊) zespołu i dawkę solidnej wiedzy na start.

  • Jesteśmy organizacją, ze zmianami wpisanymi w DNA, w której dużo się dzieje, nie brakuje zadań, wyzwań i projektów. Pracujemy w oparciu o cele kwartalne, zatem zadaniowość, świetna organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie będzie bardzo ułatwiać Ci pracę z nami. Dołączysz? :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

  • Kafeteria MyBenefit

Dlaczego warto?

  • będziesz aktywnie uczestniczyć w życiu firmy – co miesiąc widzimy się na spotkaniu, gdzie dowiesz się jakie są wyniki finansowe firmy oraz nad czym ciekawym pracują inne Działy

  • weźmiesz udział w szkoleniach, które rozwiną Twoje umiejętności i sam będziesz mógł je wskazać

TIM S.A.

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje