Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Internetowych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy osób na stanowiska

VOBACOM działa na rynku rozwiązań informatycznych od 2006 roku i funkcjonuje w trzech obszarach internetowych oraz usługach programistycznych. W ramach technologii informacyjnych nasza firma współpracuje z podmiotami gospodarczymi z wielu branż i oferuje stałą kooperację programistyczną oraz outsourcing w zakresie projektowania i testowania aplikacji.
Celem VOBACOM jest dostarczenie na rynek usług o wysokiej jakości i współpraca z Klientami w oparciu o zaufanie. Dlatego nasza firma nie rekrutuje zespołów pod projekty, tylko skupia się na relacjach długoterminowych i zatrudnia pracowników na stałe, z zaplanowanym rozwojem ich kompetencji, co w perspektywie daje obustronne korzyści.
Zadania:
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych dla nowych Klientów
  • utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych ze stałymi i nowymi Klientami
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • prowadzenie spotkań sprzedażowych oraz projektowych
  • zarządzanie projektami oraz koordynacja pracą zespołu wdrożeniowego
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej (specyfikacja zakresu wdrożeń serwisów i sklepów internetowych)
  • kontrola budżetu oraz harmonogramu projektu
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, auto do celów służbowych)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym wg wyników w ramach umowy o pracę
  • pracę przy ciekawych, technologicznych projektach
  • rozwój kompetencji w ramach programu szkoleniowego firmy
  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole
  • stabilizację w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok (warunek konieczny)
  • znajomość branży internetowej oraz systemów CMS / e-commerce (np. Drupal, WordPress, PrestaShop)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (serwisy i sklepy internetowe)

Kandydatów spełniających powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy:
praca@vobacom.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Internetowych"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się