Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT dla rynku publicznego

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT
     dla rynku publicznego
    Obszar działania: województwo podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie, świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym
    • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT   (szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT)
    • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji,   prowadzenie  dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie   z wymogami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje)   we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

    Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

    • Doświadczenie w sprzedaży dla rynku publicznego -  min. 2 lata
    • Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT (szczególnie w obszarze   bezpieczeństwa IT)
    • Bardzo dobrą znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
    • Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami  i prowadzenia dialogu   technicznego
    • Bardzo dobrą organizację pracy
    • Dużą samodzielność, determinację w pozyskiwaniu nowych kontraktów
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Motywacyjny system premiowy
    • Pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze
    • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny
    • Bezpłatną naukę języka angielskiego
    • Rewelacyjną lokalizację i komfortowe biuro

    Aplikacje zawierające CV należy wysyłać za pomocą Aplikuj z tytułem wiadomości zawierającym kod stanowiska: PUBLIC/2018

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”