Ta oferta pracy jest nieaktualna od 480 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hardsoft Telekom działa na rynku IT od 25 lat, autoryzowany partner wielu
    czołowych producentów sprzętu i oprogramowania.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • doradztwo techniczne,
    • nadzór nad realizacją dostaw,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie handlowe,
    • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C,
    • łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
    • sumienność w wykonywaniu pracy,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie oferującej zaawansowane rozwiązania w zakresie informatyki,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe, handlowe, wewnętrzne, udział w konferencjach i seminariach),
    • dobre warunki pracy i świetną atmosferę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
    • pracę w dynamicznej organizacji, będącej jednym z liderów w swoim sektorze.
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.ht.poznan.pl