Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

in4mates spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Stefana Czarnieckiego 35

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż zaawansowanych rozwiązań informatycznych z oferty produktów i projektów firmy,

  • opracowanie i realizacja ustalonej strategii oraz planów sprzedażowych,

  • przygotowywanie ofert, negocjacje i prowadzenie rozmów handlowych,

  • nawiązywanie kontaktów z Klientami oraz prowadzenie wstępnej analizy potrzeb,

  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami oraz identyfikowanie dalszych wymagań biznesowych,

  • prowadzenie analizy rynku, konkurencji produktowej oraz trendów w branży,

  • udział w rozwoju oferty produktowej firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT (w sektorach poniżej wymienionych, ze szczególnym zrozumieniem specyfiki działania procesów zachodzących po stronie Klienta),

  • rzeczywiste potwierdzenie realizacji założonych okresowych planów sprzedażowych,

  • wiedza z zakresu sektora finansowego, farmaceutycznego, telekomunikacyjnego i dystrybucji pozwalająca na zaproponowanie Klientom najlepszych rozwiązań IT z oferty produktowej in4mates,

  • doświadczenie w koordynacji procesu ofertowania (w tym przygotowanie i składanie ofert handlowych),

  • samodzielność w działaniu oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane

  • wiedza na temat aktualnych trendów na rynku IT oraz zainteresowanie tą tematyką,

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • hybrydowy system pracy,

  • miłą, rodzinną atmosferę oraz uroki kameralnej siedziby,

  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • duży zakres samodzielności i autonomii w działaniu,

  • udział w licznych wydarzeniach firmowych (grille, spotkania integracyjne),

  • benefity oraz inne udogodnienia, m.in. opieka medyczna, karta Multisport,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od realizacji planu sprzedażowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Jesteśmy polską firmą działającą od 2010 r., której trzon stanowią eksperci zafascynowani nowymi technologiami wspierającymi biznes. Co roku realizujemy kilkanaście projektów zróżnicowanych zarówno jeżeli chodzi o tematykę, jak i wielkość. Z jednej strony projektujemy i tworzymy aplikacje „szyte na miarę”, a z drugiej – rozwijamy i wdrażamy produkty własne: SellFee i TemplaR.

SellFee: https://www.thesellfee.com/

TemplaR: https://www.templar-docs.com/

Współpracujemy z klientami z Polski i ze świata: od międzynarodowych korporacji, dużych i średnich przedsiębiorstw, aż po małe firmy i startup`y. Najczęściej działamy w branży finansowej, ale bardzo chętnie realizujemy też projekty w innych obszarach, w tym dla branży telekomunikacyjnej, farmaceutycznej czy przemysłu. Zatrudniamy obecnie około 65 osób i planujemy dalszy stabilny wzrost. Wspieramy naszych pracowników wypracowując z każdym optymalną ścieżkę jego rozwoju. Stawiamy na partnerskie, długofalowe relacje zarówno z pracownikami, jak i z klientami.

Przewiń do profilu firmy