Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań logistycznych w dziale logistyki kontraktowej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.05.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 01.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
    • Rozwój w obszarze silnie rozwojowego produktu,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dopłata do wypoczynku, dopłata do nauki języka angielskiego i inne),
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).

    Zadania:

    • Aktywna sprzedaż usług ROHLIG SUUS Logistics w zakresie logistyki kontraktowej zgodnie z wyznaczonymi kryteriami ilościowymi,
    • Dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami,
    • Monitorowanie konkurencji, trendów, analizy rynku oraz badania potrzeb związanych z branżą,
    • Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji aktualnym i potencjalnym Klientom,
    • Realizacja wyznaczonych celów finansowych,
    • Bieżące uzupełnianie informacji w systemie,
    • Sporządzanie i wysyłanie informacji handlowych do partnerów ROHLIG SUUS Logistics,
    • Współpraca w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie w branży B2B, w szczególności: w branży logistycznej/spedycyjnej lub w: branży produkcji opakowań, branży rozwiązań magazynowych, branży urządzeń do pakowania,
    • Doświadczenie w sprzedaży produktu logistyki kontraktowej mile widziane,
    • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak w piśmie,
    • Prawo jazdy,
    • Umiejętność podejmowania decyzji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
    • Systematyczność.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom