Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań medycznych na rynku weterynaryjnym

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Medikon Polska Sp. z o.o. - ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań obrazowania radiologicznego, będąc dystrybutorem urządzeń medycznych
    oraz systemów informatycznych dla diagnostyki obrazowej,

    aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
    Specjalista ds. sprzedaży
    rozwiązań medycznych

    na rynku weterynaryjnym
    Polska południowa

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • opieka nad prowadzonym rynkiem weterynaryjnym w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych
    • realizacja planów sprzedaży w zakresie sprzętu i systemów medycznych na rynku weterynaryjnym
    • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
    • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych
    • negocjowanie warunków handlowych z klientami
    • współtworzenie i zarządzanie ofertą nowych produktów
    • prowadzenie działań marketingowych i szkoleniowych poprzez organizowanie i udział w prezentacjach, targach i szkoleniach rynku weterynaryjnego
    • monitorowanie i analiza rynku

    Wymagane kwalifikacje:

    • wykształcenie wyższe, najlepiej weterynaryjne lub techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • determinacja w dążeniu do celu, skuteczność w działaniu
    • zdolność do realizacji długofalowych planów
    • pewność siebie, samodzielność i inicjatywa
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
    • doskonała organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu
    • doświadczenie w sprzedaży na rynku weterynaryjnym będzie dużym atutem
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • możliwość doskonalenia umiejętności w branży rozwiązań medycznych
    • dynamiczne środowisko pracy pełne wyzwań
    • motywacyjny system wynagradzania
    • samochód służbowy, dodatkowe świadczenia socjalne

    KANDYDATÓW PROSIMY O PRZESŁANIE CV I LISTU MOTYWACYJNEGO ZE ZDJĘCIEM

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Medikon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Cyklamenów 7; 04-798 Warszawa) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Medikon Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Cyklamenów 7; 04-798 Warszawa). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.