Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań zintegrowanych ICT

MRS TELECOM sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów i projektów sprzedażowych

  • kreowanie potrzeb klienta w zakresie innowacyjnych rozwiązań ICT

  • praca nad poprawą wskaźników finansowych i biznesowych

  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi

  • oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań ICT dla Klientów biznesowych

  • prowadzenie negocjacji

  • analiza trendów i rozwiązań rynkowych

Nasze wymagania

  • masz minimum 2 lata doświadczenia, w branży: telekomunikacja/ICT/IT, nowoczesnych technologii

  • masz wiedzę techniczną z zakresu zawansowanych rozwiązań

  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną

  • potrafisz budować trwałe relacje

  • potrafisz analizować i wyciągać wnioski

  • posługujesz się językiem angielskim

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowa b2b lub umowa o pracę

  • gwarantowane wsparcie finansowe na start

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • premia uzależniona od wyników

  • wsparcie operacyjne doświadczonego managera

  • praca na potencjale Klientów (dedykowane bazy, lead’y)

Jesteśmy zespołem ekspertów sprzedaży zawansowanych usług i rozwiązań ICT wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska. Do naszego dynamicznego zespołu, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientami biznesowymi.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i swoich klientów – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Profil kandydata- kogo poszukujemy:

  • doświadczony handlowiec w sprzedaży usług produktów ICT/IT min 2 lata

  • posiada wiedzę techniczna w zakresie usług zawansowanych

  • mile wiedziane doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych

  • podstawowa wiedza z zakresu zamówień publicznych

  • osoba komunikatywna, budująca relacje

  • umiejętności analityczne

  • język angielski – poziom komunikatywny

  • preferowana branża TELCO/IT/ICT