Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Bromex Sp. z o.o.

  • Rusiec (pow. bełchatowski)

    Rusiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na oferowane przez BROMEX produkty,

  • Kreowanie, planowanie i realizowanie strategii sprzedażowej w podległym regionie,

  • Koordynowanie procesu sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu jej wsparcie i wzrost,

  • Współpraca w ramach zespołu w zakresie realizacji zamówień,

  • Budowanie ducha zespołu,

Nasze wymagania

  • Znasz bardzo dobrze język angielski/niemiecki w mowie i piśmie,

  • Sprzedaż jest dla Ciebie nie tylko wyzwaniem, ale również hobby,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Obsługiwałeś/aś klientów z sektora B2B,

  • W zadaniach jesteś zorientowana/y na cel i wynik,

  • W podjętych działaniach wykazujesz się inicjatywą i przedsiębiorczością,

  • Jesteś osobą otwartą, o znakomicie rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych,

  • Podchodzisz z pasją do wykonywanej pracy i odczuwasz chęć rozwoju,

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwości dalszego rozwoju,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (system bonusowy),

  • Pracę w zespole przyjaznych i otwartych osób,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

BROMEX Sp. z o.o., to producent ziół i nasion przyprawowych o zasięgu międzynarodowym. Od wielu lat naszym celem jest zaopatrywanie firm z sektora FMCG

w najlepsze składniki spożywcze. Dzięki ciągłemu i intensywnemu rozwojowi firmy, wciąż poszerzamy szeregi pracowników. Dlatego obecnie poszukujemy osoby na nowo powstałe stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Wiązowa, Rusiec (pow. bełchatowski)

Przewiń do profilu firmy