Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podmiejska 71A

Rybnicka Kuźnia

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług Zakładu Serwisu Chemicznego,

  • wyjazdy handlowe oraz wizje lokalne,

  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,

  • prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie ofert dla klientów,

  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji,

  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,

  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami,

  • prowadzenie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów,

  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,

  • współpraca z poszczególnymi komórkami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: energetyka, chemia),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,

  • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji,

  • doświadczenie w pracy zespołowej,

  • dyspozycyjność,

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • wysoka komunikatywność,

  • zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • program poleceń pracowniczych,

  • prywatna opieka medyczna realizowana przez PZU,

  • pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów,

  • ubezpieczenie NNW finansowane przez pracodawcę oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • karta MultiSport,

  • świadczenia ujęte w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki oraz wyprawka szkolna, Mikołajki, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Za co polubisz nową pracę

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników,

  • opiekuna stażu i pełne szkolenie wdrożeniowe,

  • otrzymasz narzędzia do wykonania swoich obowiązków samochód służbowy, laptop i telefon,

  • możliwość awansu,

  • szkolenia branżowe w ciągu roku.

Prześlij nam swoją aplikację.

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Aplikuj i wznieś swą karierę na wyższy poziom!

W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie, ponieważ kierownik krok po kroku wprowadzi Cię w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Ci przydatne wskazówki.

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na wyzwania standardów przemysłu 4.0 oraz wdrażanie nowych technologii. Działamy od blisko 30 lat realizując nasze usługi w strategicznych punktach Polski. Zatrudniamy ponad 350 pracowników. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu. Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy