Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży - rynek Brazylii

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
    Specjalista ds. Sprzedaży na rynek Brazylii
    Miejsce pracy: Pruszków
    Opis stanowiska:
    • Kompleksowa obsługa procesów sprzedaży ze spółki polskiej do spółki brazylijskiej;
    • Wsparcie zespołu spółki brazylijskiej w przygotowywaniu ofert i negocjowaniu warunków handlowych zgodnie ze standardami firmy;
    • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;
    • Budowanie bazy klientów i inwestycji w oparciu o dane z rynku – delegowanie działań w rozwijaniu zespołowi CS w Brazylii;
    • Monitorowanie i analiza rynku akcesoriów meblowych w Brazylii;
    • Koordynowanie komunikacji pomiędzy wszystkimi działami w firmie i oddziałem brazylijskim.

    Wymagania:

    • Wykształcenie – wyższe, kierunkowe;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku sprzedażowo - eksportowym w obsłudze rynku brazylijskiego;
    • Bardzo dobra znajomość języka portugalskiego niezbędna do wykonywania zadań w codziennej pracy;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętności negocjacyjne, orientacja na wyniki;
    • Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;
    • Zaangażowanie, kreatywność;
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, system ERP/CRM

    Mile widziane:

    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją czasu;
    • Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu;
    • Chęć podróżowania do Brazylii.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe);
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Komfortowe warunki pracy;
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole.
    opisopisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.gtv.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)".